İş bu kullanım koşulları Faljı Kahve Falı (bundan sonra “Faljı” olarak anılacaktır) uygulaması hizmetlerinden faydalanırken tüm kullanıcıları uyması gereken kuralları içerir.

Lütfen Faljı hizmetlerini yararlanmadan önce kullanım koşullarını dikkatlice okuyunuz. Faljı uygulaması kullanmaya başladığınız andan itibaren iş bu kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.

Kullanım koşullarını kabul etmediğiniz takdirde Faljı hizmetlerini kullanmayabilirsiniz. Faljı gerekli gördüğü hallerde iş bu kullanım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu değişiklikleri kullanıcılara ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur. Faljı uygulamasını kullanarak bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız.

Kullanıcı

Faljı hizmetlerinden faydalanan tüm tüzel ve gerçek kişiler iş bu kullanım koşulları kapsamında kullanıcı olarak anılır. Kullanıcılar 18 yaşını doldurmuş veya reşit olmasa da ebeveyn yada kendilerine bakmakla yükümlü kişilerin yasal onayına sahip olmaları gerekir.

Faljı hizmetlerinden faydalanmak için kullanıcıların Faljı Kahve Falı uygulamasını mobil cihazlarına yüklemesi gerekir. Yükleme gerçekleştikten sonra kullanıcıların gerekli kullanıcı bilgilerini girerek üyelik işlemini tamamlamayarak üye olur. Üyelik işlemlerinde verilen bilgilerin doğruluğunu kullanıcı beyan etmiş sayılır.

Faljı gerekli gördüğü hallerde her hangi bir sebep göstermeksizin kullanıcıların üyeliklerini geçici olarak askıya alabilme veya tamamen iptal edebilme haklarını saklı tutar. İptal edilen kullanıcıların üyelik bilgileri Faljı tarafından saklanacaktır.

Faljı Hizmetleri

Faljı uygulaması ile Türk kahvesi fincanı içerisindeki telve görüntüsü ile fal yorumları yapılmaktadır. Faljı hizmetlerinden ücretsiz yararlanılabileceği gibi, ücretli hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Fal yorumları herhangi bir şekilde gelecek hakkında bilgi vermeyip, doğruluğu olmaksızın ve eğlence amacıyla üretilmektedir. Yorumcular tarafından sunulan kahve falı yorumları gerçekliği yansıtmadığından 18 yaşından küçükler ve zihinsel yeterliliği olmayan kullanıcılar için uygun değildir.

Ücretli kahve falı yorumları kişiye özeldir, kullanıcı kahve baktırdıktan sonra herhangi bir şekilde para iadesi talep edemez.

Yorumcular tarafından sunulan kahve falı yorumlarından doğabilecek kayıp, hasar, zarar, ölüm, vs. sonuçlardan Faljı sorumlu değildir.

Kahve falı baktırmak için yüklenen kahve fincanı resimleri haricinde fotoğraf yükleyenlerin üyelikleri iptal edilebilir.

Faljı hizmetleri kapsamında kesinlikle büyü ve hurafe ile ilgili içerik olmadığı gibi, bu yönde herhangi bir tavsiye, öneri, yazı, resim bulunmamaktadır.

Telif Hakları

Faljı üzerindeki tüm yazı, resim ve içerik Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na tabidir. Tüm içerik Faljı markası altında fikri ve sınai telif hakkına sahiptir. Faljı kahve yorumları dahil herhangi bir içerik izin alınmaksızın, kaynak gösterilmeksizin kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya yeniden yayınlanamaz.

Bu tür eylemlerin tespiti halinde Faljı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu hükümleri çerçevesinde yasal haklarını kullanmayı saklı bulundurur.

Reklamlar

Faljı uygulamasının bazı bölümlerinde reklamlar yayınlanmaktadır. Bu reklamlarla ilgili Google Adsense ve Admob Politikaları uygulanmaktadır.

Değişiklik

Faljı iş bu kullanım koşullarında tek taraflı olarak değişiklik veya tadil yapma hakkını saklı tutar.

Kullanım Koşulları ile ilgili soru, görüş ve düşüncelerinizi web sitemizde yer alan iletişim formu’nu kullanarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Güncelleme tarihi: 10 Nisan 2018